MAKDEL AVTO DELOVI

Работиме на надградба на нашата веб-страница. Постепено воведуваме нови функционалности. Ви благодариме на разбирањето.

 

КАРОСЕРИСКИ ДЕЛОВИ

ГОЛЕМ МАГАЦИН ИСПОРАКА ВЕДНАШ

Авто делови со проверен квалитет и поволни цени  За најголем дел на европски,јапонски,и корејски модели на возила

Телефон :

15 321

022 528 528

+389 2 252 8528

 

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон. – Чет.    08:30 – 16:00

Петок            08:00 – 16:00

Сабота          09:00 – 14:00

Company      MAKDEL d.o.o.
Street           Metodija Andonov-Chento 13    Google Map
City              Skopje
Postal Code   1000
Country        Republic of North Macedonia 
 
 
Copyright © 2013-present MC Co. All rights reserved.